logo

Hakkımızda

İSG kursu İstanbul olarak nereden geldik, Kaç yıldır isg eğitimleri veriyoruz? İş güvenliği alanında neler yapıyoruz?

İstanbul'da 10 yıl önce kurulan ve iş sağlığı ve güvenliği eğitimi alanında uzmanlaşan kurumumuz, kaliteli eğitim anlayışını benimseyerek kursiyerlerine sürekli destek sağlamaktadır. İSG kurslarımız, kursiyerlerimizin iş güvenliği uzmanı, işyeri hekimi ve işyeri hemşiresi gibi profesyonel İSG mesleklerine adım atmasını sağlar. Eğitimlerimiz, İstanbul'da bu alandaki ihtiyaçları karşılayacak şekilde tasarlanmıştır.

Alanında deneyimli uzman eğitmenlerimizle yüksek standartlarda eğitim sunuyoruz. İSG sınavlarında başarı gösteren kursiyerlerimiz, gerekli sertifikaları alarak iş güvenliği uzmanlığı ve işyeri hekimliği gibi mesleklerde çalışma imkanı bulmaktadır. Kurum olarak mevzuat güncellemelerini yakından takip ediyor, eğitimlerimizi bu doğrultuda sürekli yeniliyoruz. Gerçek hayattan örneklerle zenginleştirilmiş materyaller ve yeni öğretim tekniklerini kullanarak eğitimlerimizi daha etkili hale getiriyoruz. Ayrıca, kursiyerlerimize online denemeler ve konu anlatımlarıyla destek vererek öğrenmelerini pekiştiriyoruz.

İstanbul iş güvenliği kursu alanında öncü bir kurum olarak, eğitim kalitemizle öne çıkıyoruz. Kursiyerlerimize sunduğumuz İSG eğitimi ile yüksek başarı oranları yakalayarak, onların profesyonel kariyerlerine hızlı bir başlangıç yapmalarına katkıda bulunuyoruz. Profesyonel ve uygun fiyatlı çözümlerimizle İstanbul'daki iş güvenliği eğitimi ihtiyaçlarınıza cevap vermeye hazırız.

 
İletişim