logo

İstanbul İsg Kursu ödeme kolaylığı nedir?

İstanbul iş güvenliği uzmanlığı kurs fiyatları

İş Güvenliği uzmanlık eğitimleri istanbul’da örgün şekliyle 11 Kasım 2023 tarihi itibariyle yürülüğe girdikten sonra hem İstanbul hem de çevre şehirlerde ikamet eden adayların eğitim maliyetleri artmıştır. Buna göre isg eğitimi alacak adaylar en uygun bütçelerle ve ödeme kolaylığı sağlayan iş sağlığı ve güvenliği eğitim kurumları arayışı içine girdiler.

İsgist.com olarak kursiyerlerimize en uygun bütçelerle kredi kartına vade farkı yansıtmadan 12 taksite kadar bölüyoruz. Kurs fiyatının 10 bin TL olduğu düşünüldüğünde bankanın alacağı vade farkını kurum olarak üstlenip 830 TL’lik taksitlerle kartlarına 1 yılda ödeyebilirler. Üstelik eğitim ücretinin içinde alacağı kitap, denemeler ve sınava hazırlık kampları gibi hediyeler yanında geldiğinden isg kurs fiyatının neredeyse 2-3 taksiti de ek kaynak için ayırdığı bütçe içerisinde bedavaya gelmiş olacaktır.

Neden Örgün İSG Eğitimleri daha pahalı?

İSG alanında Örgün eğitim yada online eğitim farketmeksizin genel maliyetleri etkilememektedir. Kurumlar ödeyecekleri kira ve personel giderlerini yine karşılamak durumdalar ancak yüz yüze eğitimleride alınan kayıt sayısı online iş güvenliği eğitimlerine göre daha az olacağı için ve hem şehir içi hem de şehir dışındaki eğiticilerin ulaşım ve konaklama masrafları arttığı için iş sağlığı ve güvenliği eğitim merkezlerinin genel maliyetlerine ek bir çok yük getirmektedir. İşletmelerin birçok giderleri olması yanında örgün eğitim masrafları da eklenince fiyatları arttırmaktan başka çare görünmemektedir.

Yüz yüze Eğitimde İsg Kursu Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Öncelikle iş güvenliği Uzmanlığı adaylarının dikkat etmesi gereken en önemli husus örgün eğitimlerde devam zorunluluğunun daha sıkı kontrol ediliyor olmasıdır. Çalışma ve Sosyal güvenlik bakanlığının denetçileri her açılan İSG eğitim programını en az 2 kere denetlediğidir. Devamsızlık hakkının 6 saat olduğu düşünüldüğünde 7.saatte devamsızlıktan kalıp o ID’li programda eğitim hakkının yanacağıdır. Dolayısı ile yapılması gereken fiyatların aşağı yukarı aynı olduğu illerde kursiyerin ders saatleri içerisinde geç kalmadan yada denetim sırasında gelebileceği mesafede isg kurslarını seçmeleri gerektiğidir.

İş Güvenliği uzmanlığı kurslarında fiyat ilk seçenek olmamalıdır. Ama ödeme kolaylığı sağlayan isg kursları tercih edilebilir. İş sağlığı ve güvenliği eğitim merkezlerinin 180 saatlik eğitimlerinin yanında verdikleri ek kaynaklar dikkate alınmalıdır. Ek kaynakların güncel mevzuata ne kadar uygun olduğu, kitapların basım tarihleri ve eğiticilerin kullandığı eğitim sunumları da kursiyerin güncel bilgilerle kendisini donanımlı hale getirebileceği diğer önemli noktalardır.

İstanbul İSG Kursu Size Ne Vaad ediyor?

İş güvenliği uzmanı olacak kursiyerlerimize Istanbul’un anadolu ve avrupa yakasında kolay ulaşım, otopark imkanı, toplu taşıma duraklarına yakınlık imkanları ve ardından esnek iş güvenliği eğitimin ders saatleri çalışan adaylarımız için önem arz ettiğinden isg kursu istanbul olarak bu imkanları sağlıyoruz. Derslerde uzman eğiticilerden en doğru ve güncel bilgileri alabileceğiniz donanımlı eğiticileri sağlıyoruz.

Konforlu ferah modern dersliklerimizle eğitim kalitesini artırmaya çalışıyoruz. Tek yapmanız gereken derslere katılım sağlamanız.

Eğitim müfredatından hariç isg konu anlatımlı kitaplar, deneme soru bankası, hap notlar ve sosyal medya üzerinden yaptığımız özel ders programlarıyla başarınız için çalışıyoruz. Sınava yakın bir tarihte de sınava hazırlık kampımız ile en yüksek puanı almanız için çabalıyoruz.

İstanbul iş güvenliği uzmanlık eğitimi sonrası iş imkanları nelerdir?

İsg sektörünün atar damarı iş güvenliği uzmanlarıdır ve iş güvenliği uzman ihtiyacı hiç bir zaman bitmeyecek bir alan olarak giderek rağbet görmektedir. İsg kursu İstanbul olarak gerek bizim gerekse paydaşlarımızın ücretsiz iş ilanı gruplarımızı sizlere açarak bulunduğunuz lokasyona ve şartlara uygun iş ilanlarına başvurabilirsiniz. Sizler de isg kursu istanbul iş güvenliği eğitimlerine katılın isg profesyonelleri arasında yerinizi alın.

 


 
İletişim